Kategoria menu:Nabór do Żłobka na 2022/2023
WYNIKI NABORU DO ŻŁOBKA NR 1 W KŁODZKU NA ROK SZKOLNY 2021/2022
Treść informacji
WYNIKI NABORU DO ŻŁOBKA NR 1 W KŁODZKU NA ROK SZKOLNY 2021/2022:
LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ŻŁOBKA NR 1
NA ROK SZKOLNY 2021/2022
ODDZIAŁ I
lp | Nazwisko i imię | Rok urodzenia |
1 | Cudzik Filip | 2020 |
2 | Hajduk Łucja | 2020 |
3 | Huta Aleksander | 2020 |
4 | Huta Laura | 2020 |
5 | Janas Kajetan | 2020 |
6 | Jeziorek Milan | 2020 |
7 | Konopacki Antoni | 2020 |
8 | MiklewiczWojciech | 2020 |
9 | Nowotczyński Eryk | 2020 |
10 | Olchawa Paweł | 2020 |
11 | Oleksy Dawid | 2020 |
12 | Piątek Antoni | 2020 |
13 | Prokop Maja | 2020 |
14 | Robak Antoni | 2020 |
15 | Spodniewski Wiktor | 2021 |
16 | Warchał Al.ex | 2020 |
17 | Wiekiera Kalina | 2020 |
LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ŻŁOBKA NR 1
NA ROK SZKOLNY 2021/2022
ODDZIAŁ II
lp | Nazwisko i imię | Rok urodzenia |
1. | Bednarek Julia | 2019 |
2. | Bielecka Julia | 2019 |
3. | Borecka Aleksandra | 2019 |
4. | Borecki Mateusz | 2019 |
5. | Burzyński Antoni | 2019 |
6. | Domański Antoni | 2019 |
7. | Dwulatek Agata | 2019 |
8. | Dzbuk Damian | 2019 |
9. | Gorzycki Jakub | 2019 |
10. | Grącka Marta | 2019 |
11. | Grzegorczyk Mikołaj | 2019 |
12. | Jakubiszyn Jagoda | 2019 |
13. | Kempa Zofia | 2019 |
14. | Klimczak Kajetan | 2019 |
15. | Kruszelnicka Maja | 2019 |
16. | Lysenko Zlata | 2019 |
17. | Micek Miłosz | 2019 |
18. | Midor Antonina | 2019 |
19. | Misiura Maria- warunkowo | 2019 |
20. | Mizera Oliwier | 2019 |
21. | Neumann Olivia | 2019 |
22. | Staszczak Antoni | 2019 |
23. | Strap Witold | 2019 |
24. | Szumna Julia | 2019 |
25. | Tokarski Tymoteusz | 2019 |
26. | Trocewicz Mikolaj | 2019 |
27. | Wenc Antoni | 2019 |
LISTA DZIECI OCZEKUJĄCYCH NA PRZYJĘCIE DO ŻŁOBKA NR 1 W KŁODZKU OD 1 WRZEŚNIA 2021 r.
Rocznik 2020/2021
1.Górczyński Jan
2.Pyzik Antoni
3.Spławski Wiktor
4.Śrutwa Jerzy
5.Sochacki Aleksander
6.Nowożycki Nikodem
7.Budzan Helena
8.Łukomska Gaja
9.Karolina Zielińska
10.Kowalczuk Mikołaj
11.Gogola Apolonia
12.Górski Piotr
13.Szembel Witold
14.Samic Maja
15.Adamów Piotr
16.Zontek Tymoteusz – po uzyskaniu zgody organu prowadzącego tzn Gmina Miejska Kłodzko
17.Sołotwiński Tymoteusz - po uzyskaniu zgody organu prowadzącego tznGmina Miejska Kłodzko
Nr na liście dzieci oczekujących jest tożsamy z kolejnością przyjęcia dziecka do Żłobka nr 1 w Kłodzku
Rocznik 2019
1.Pis Michalina
2.Stopa Julian
3.Juszczak Maria
4.Darmetko Alan
5.Godek Armin
6.Gąsienica Kacper
7.Kulas Kazimierz
8.Adamów Ewa
9.Gazda Zuzanna
10.Kłyż Michalina
11.Polcer Leontina
12.Sperczyńska Martyna
Nr na liście dzieci oczekujących jest tożsamy z kolejnością przyjęcia dziecka do Żłobka nr 1 w Kłodzku